Izcila džeza vakars Latvijas Radio 1. studijā

31.10.2023


Izcila džeza vakars Latvijas Radio 1. studijā


Rudens džeza koncertsērijas "Art of Riga Jazz 2023" trešajā koncertā Latvijas Radio 1. studijā 28. oktobrī klātesošajiem bija iespēja izbaudīt pasaules klases džeza vakaru kopā ar pianista Emeta Koena (Emmet Cohen) trio.
 
Pirmskoncerta sarunā ar mūzikas žurnālistu Kasparu Zaviļeiski Emets Koens padalījās savās izjūtās par džeza mūziku un iespēju tajā izdzīvot visas savas emocijas, kā arī pastāstīja par savas klavierspēles attīstību un kultūrprojektiem, kuros viņš aktīvi piedalās. Koncertā trio piedāvāja augstākās raudzes džeza saspēli trio formātā, aizraujot šajā ceļojumā līdzi arī radio studiju aizpildījušos klausītājus, kas rezultējās stāvovācijās koncerta noslēgumā. Paldies Izraēlas vēstniecībai Latvijā par atbalstu ši koncerta organizēšanā.
 
3. novembrī notiks koncertsērijas "Art of Riga Jazz 2023" noslēdzošais koncerts, kurā uzstāsies franču-togo dziedātāja un komponiste ar plašu skatījumu uz mūzikas pasauli Lora Prinsa kopā ar pianistu un aranžētāju Gregoriju Privatu no Martinikas, izpildot dvēseliskas melodijas afrolatīņu ritmos.
 
Biļetes uz koncertu nopērkamas šeit
 
Fotogalerija no Emeta Koena trio koncerta apskatāma šeit
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti
img
Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Balticovo Audi