Pirmo reizi Rīgā viesosies ģitārists Čārlijs Hanters un vokāliste Lūsija Vudvārda

31.10.2019


Pirmo reizi Rīgā viesosies ģitārists Čārlijs Hanters un vokāliste Lūsija Vudvārda


Ar diviem koncertiem 15. un 16. novembrī Latvijas Radio 1. studijā viesosies džeza ģitārists Čārlijs Hanters (Charlie Hunter) un dziedātāja Lūsija Vudvarda (Lucy Woodward).

 

Jau 16 gadus un gandrīz 20 albumus amerikāņu džeza zvaigzne Čārlijs Hanters pastāvīgi papildina savu ģeniālo ģitārspēli gan kā novatorisks komponists, gan kā dažādu mūziķu sastāvu vadītājs. Viņš ir sadarbojies ar Norah Jones, Mos Def, John Mayer, D'Angelo un neskaitāmiem citiem mūziķiem. Džeza pasaulē Čārliju uzskata par septiņu un astoņu stīgu ģitāras autoritāti, un viņš turpina pārsteigt auditoriju ar spēju vienlaikus izcelt basa daļas, melodiskās līnijas un ritmus.

 

Savukārt, britu-amerikāņu dziedātāja Lūsija Vudvarda ir spēcīgas balss īpašniece, kura līdzās savai četru albumu solokarjerai uzstājusies kopā ar tādām mūzikas zvaigznēm kā Celine Dion, Rod Stewart, Joe Cocker, Barbra Streisand, Chaka Khan, Carole King, Nikka Costa un Randy Jackson, kā arī leģendāro fusion jazz grupu „Snarky Puppy” un „Pink Martini”.

 

Šī gada pavasarī klajā nāca Čārlija un Lūsijas kopalbums „Music! Music! Music!”, kura iekļautās kompozīcijas būs svaigās koncertprogrammas pamatā. Albumā iespēlēti radikāli pārveidoti dažādu džeza, blūza un R&B mākslinieku skaņdarbi, sākot ar Blind Willie Johnson un Bessie Smith līdz Nina Simone un Terence Trent D'Arby.

 

Lai arī pirmoreiz saspēlējušies tikai pērn, Hanters un Vudvarda rada ļoti pārliecinoša muzikālā tandēma sajūtu, priekšnesuma laikā viens otru uzkurinot un izaicinot ārpus ierastās funky manieres komforta zonas, kas rezultējas patiesi melomāniskā baudījumā klausītājiem.

 

16. novembrī pulksten 11.00 abi mākslinieki Latvijas Radio 1. studijā sniegs arī meistarklasi. Ieeja meistarklasē, uzrādot koncerta ieejas biļeti. Dalību jāpiesaka, rakstot e-pastu uz workshop@rigasritmi.lv.

 

„Lūsija ar savu kaislīgi virtuozo un daudzpusīgo vokālu kopā ar Hantera unikālo ģitārspēli rada apbrīnojamu, vēl nedzirdētu skanējumu!” Michael League, „Snarky Puppy”

 

Koncerti 15. un 16. novembrī plkst. 19.00 Latvijas Radio 1.studijā.

Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss” kasēs un internetā.

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music