Art of Riga Jazz piedāvā - Salvador Sobral!

03.12.2018


Art of Riga Jazz piedāvā - Salvador Sobral!


Kinoteātrī “Splendid Palace” uzstāsies 2017. gada Eirovīzijas uzvarētājs, mākslinieks, kura mūzika ir uzvarējusi šovu un iekarojusi pasaules melomānu sirdis - portugāļu izcelsmes dziedātājs Salvadors Sobrals.
 

Mākslinieka uzstāšanās notiek koncertu sērijas “Art of Riga Jazz” ietvaros un ir viens no četriem šī gada nogales lieliskajiem pasākumiem, kas ļauj džeza mīļiem baudīt izcilu mūziku un iepazīt starptautiski atzītus māksliniekus, kuri vēl nav uzstājušies Latvijā, informēja koncerta organizatori.

Salvadors Sobrals iekaroja Eiropas un visas pasaules mūzikas baudītāju sirdis, apvienojot divas dažādas pasaules – “fado” gaišo melanholiju un džeza šarmanto valdzinājumu. Pēc uzvaras Eirovīzijā Sobrals ne vien ieguva auditorijas atzinību, bet arī tika ļoti augstu novērtēts kritiķu vidū.
Par mūziķa uzvaru Spānijas lasītākais izdevums ”El Pais” rakstīja: “Sobrala izcilais priekšnesums ir ne tikai mūzikas uzvara pār šovu, bet arī atgādinājums par tiem mākslas aspektiem, kas tika pazaudēti, lai izdabātu modes tendencēm un komerciālajām interesēm.”
Savukārt mūzikas kritiķis Riks Fulkers paziņoja: ”Šoreiz Eirovīzijā uzvarēja mūzika!”


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Balticovo Audi