Brazīliešu dziedātājas Paulas Morelenbaumas meistarklase Rīgā!

17.11.2017


Brazīliešu dziedātājas Paulas Morelenbaumas meistarklase Rīgā!


Koncertu sērijas „Art Of Riga Jazz” ietvaros Rīgā 1. decembrī Latvijas Radio 1. studijā no plkst.12:00 līdz 13:30 notiks trio BOSSARENOVA jutekliskās balss īpašnieces Paulas Morelenbaumas meistarklase.

 

Visiem BOSSARENOVA koncerta apmeklētājiem tā ir lieliska iespēja uzdod jautājumus un saņemt atbildes no brazīliešu dziedātājas, kura, kā viņa pati atzīst, jau kopš bērnības nevar iedomāties savu dzīvi bez bossa nova. Lai kādā mūziķu sastāvā viņa uzstātos, viņas balss apbur ar savu saldo melanholiju un siltumu.

 

Ieeja uz meistarklasi, uzrādot biļeti uz grupas BOSSARENOVA koncertu Rīgā Latvijas Radio 1. studijā 1. decembrī plkst. 19:00. Pieteikšanās meistarklasei uz e-pastu workshop@rigasritmi.lv, norādot biļetes numura pēdējos 4 ciparus.

 

BOSSARENOVA trio sastāvā Rīgā dzirdēsim izcilus mūziķus – Paulu Morelenbaumu (Paula Morelenbaum, vokāls), Márcio Tubino (perkusijas, beatbox) un Ralf Schmid (taustiņi). Šis Vācijas un Brazīlijas muzikālā mantojuma apvienojums uzdrošinās izmantot vairākas kultūras tradīcijas. Viņu mūzika apvieno klasisko Eiropas mūziku ar emocionāli dzīvīgu un ritmisku Dienvidamerikas mūziku, radot skanējumu, kurš nelīdzinās nevienam citam. Grupa izpilda elegantu, izsmalcinātu un vienmēr emocionālu mūziku, kā viņi saka "jaunā vācu bossa nova".

 

Biļetes uz grupas koncertu Rīgā var iegādāties “Biļešu serviss” kasēs un www.bilesuserviss.lv.


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti

13.10.2023

LORENZO DE FINTI

Pirkt

20.10.2023

SATOYAMA

Pirkt

28.10.2023

EMMET COHEN TRIO

Pirkt
img
LR Kultūras Ministrija Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Latvijas Radio Adverts Santa