Dzīvie instrumenti Naturally 7 modina pavasara ritmus!

27.04.2013


Dzīvie instrumenti Naturally 7 modina pavasara ritmus!


Festivāla „Rīgas Ritmi” pavasara koncertu sērijas izskaņā 27. aprīlī skatītājus priecēja enerģiskais septītnieks no ASV – Naturally 7!

 

Skatuves iekārtojums liecināja par to, ka šeit uzstāsies instrumentālā grupa – podests bungu komplektam, ģitāristam, pūšaminstumentiem.. Tomēr uz skatuves uznāca mūziķi bez instrumentiem!

 

Jau pirmā dziesma pierādīja, ka grupai Naturally 7 piemīt neparasts talants – spēja precīzi atdarināt mūzikas instrumentus. Šo spēju gan vairāk būtu jāsauc par spēju pārtapt par instrumentu, jo tieši to arī viņi darīja! Šī vokālā spēle ir elastīga un virtuoza balss pārvaldīšana, vokāla izmainīšana, spēja vienlaikus būt gan mūzikas instrumentam, gan solistam.

 

Rotaļa ar tembriem, skaņām un aranžējumiem uzturēja nepārtrauktu dinamisku skanējumu, katras dziesmas izskaņā izsaucot publikas ovācijas!

 

Grupa priekšnesumā visiem skaņdarbiem piešķīra jaunu skanējumu – tas bija nepārspējams stilu sakausējums. Koncerta laikā ikviens varēja uz mirkli aizvērt acis un iedomāties visus skanošos mūzikas instrumentus atrodamies uz skatuves. Elektriskā ģitāra, pilns bungu komplekts, trompete... taču atverot acis, viss izgaisa. Uz skatuves nemainīgi bija septiņi absolūti precīzu balss instrumentu īpašnieki.

Koncertam izskanot, publika sauca grupu atpakaļ uz skatuves. Puiši turpināja neatkārtojamo priekšnesumu, apvienojot vokālo un dejas spēli. Publikas ovācijas bija neapturamas, Naturally 7 turpināja priekšnesumu, liekot publikai celties kājās un dejot līdzi.

 

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti

13.10.2023

LORENZO DE FINTI

Pirkt

20.10.2023

SATOYAMA

Pirkt

28.10.2023

EMMET COHEN TRIO

Pirkt
img
LR Kultūras Ministrija Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Latvijas Radio Adverts Santa