DŽODŽO MAIJERA MEISTARKLASE!

10.04.2013


DŽODŽO MAIJERA MEISTARKLASE!


 

26.aprīlī, plkst. 11:00 Kongresu namā notiks Džodžo Maijera (Jojo Mayer) bungu spēles meistarklase!

 

Džodžo Maijers ir pazīstams ar savu kreatīvo un izdomas pilno bungu spēles manieri, kas ierindo viņu labāko pasaules solo bundzinieku vidū. Viņa spēles tehnika tiek uzskatīta par vienu no progresīvākajām pasaulē.

 

Džodžo Maijera meistarklases drum clinic pasaulē guvušas plašu atzinību, pateicoties mūziķa kreatīvajai un atraktīvajai muzicēšanas un komunikācijas manierei. Meistarklases pulcē vairākus simtus interesentu un jauno mūziķi visā pasaulē.

 

Meistarklasē būs iespējams iepazīties ar Džodžo Maijera bungu spēles tehniku, uzzināt vairāk par īpašiem paņēmieniem un dažādu stilu /jungle, drum’n’bass/ apvienošanu vienotā muzikālā ritmā.

 

Džodžo Maijers atzīst, ka meistarklases laikā centīsies rast iespēju veidot veiksmīgu sadarbību ar klātesošajiem. Bundzinieks vēlas, lai apmeklētāji ielūkojas viņa pieejā mūzikai un bungu spēlei. Viņš arī aicina nekautrēties un uzdot jautajumus, ļaujot veidot brīvu komunikāciju. Tie ir priekšnoteikumi atmosfērai, kas nepieciešama bagātīgas mācīšanās pieredzes radīšanai!

 

 

 

Norises laiks un vieta: 26.aprīlis, plkst. 11:00-13:00, Rīgas Kongresu Namā, Kr.Valdemāra 5, Rīgā

Pieteikšanās: līdz 19.aprīlim, rakstot uz info@rigasritmi.lv

 

Ieskats Džodžo Maijera meistarklašu bungu spēlē:

http://www.youtube.com/watch?v=pbMO_S4LiAY


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music