Festivalā ‘’Rigas Ritmi 2018'' interneta sensācija no Izraēlas- multiinstrumentālists Adams Bens Ezra!

21.06.2018


Festivalā ‘’Rigas Ritmi 2018'' interneta sensācija no Izraēlas- multiinstrumentālists Adams Bens Ezra!


Interneta sensācija ar vairāk kā 10 miljoniem skatījumu youtube un lielu sekotāju skaitu sociālajās platformās, kontrabasa fenomens un sociālo mediju jaunā zvaigzne no Izraēlas, jūnija mēneša izskaņā priecēs klausītājus ikgadējā džeza mūzikas festivālā‘’ Rīgas Ritmi 2018’’.
 
 
Fascinējošais multiinstrumentālists Adams Bens Ezra (Adam Ben Ezra) pirmos soļus savā mūziķa karjerā uzsāka piecu gadu vecumā, kad sāka apgūt vijoles spēli un patiesi iemīlējās stīgu instrumenta bagātīgajā skanējumā. Deviņu gadu vecumā mākslinieks jau sāka apgūt ģitārspēli, bet pēdējo desmit gadu laikā talantīgais mūziķis ir papildinājis savu instrumentu klāstu un pilnveidojis sevi, spēlējot klavieres, flautu, klarneti, kā arī papildinot to visu ar enerģisko Beatbox jeb ‘’mutes bungošanu’’.
 
 
Iedvesmojoties no tādām leģendām kā Bahs, Sting, Bobby McFerrin un Chick Corea, Adams ir pievienojis savai mūzikas krāsu gammai jaunas krāsas, miksējot džeza elementus ar Latino un Vidusjūras mūziku savās performancēs. Neatkarīgi no tā vai Adams spēlē savu orģinālmūziku, vai dziesmu kaverversijas, viņa kreatīvā daba un mūzikas pasniegšanas veids spēj saviļņot klausītājus visā pasaulē. Jau kopš pirmo nošu izskanēšanas koncerta sākumā, koncertzāle pilna ar svešiniekiem acumirklī var kļūt par viņa talanta cienītājiem un kvēlākajiem faniem, liekot trīsēt ikvienai ķermeņa šūniņai baudpilnā mūzikas gandarījumā.
 
 
Multiinstrumentālists Adams Bens Ezra ( Adam Ben Ezra) sniegs koncertu 28. jūnijā Rīgas Kongresu namā , festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ ietvaros. Ikvienam interesentam būs iespēja arī pilnveidot savas zināšanas un uzdot sev interesējošos jautājumus mākslinieka meistarklasē, kura norisināsies 28. jūnijā Latvijas Radio 1. studijā.
 
 
 
Uz tikšanos festivālā ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’
 
Jūti ritmu!
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi