Festivāls „Rīgas Ritmi 2014” izziņo māksliniekus!

24.02.2014


Festivāls „Rīgas Ritmi 2014” izziņo māksliniekus!


3.jūlijā Kongresu namā Jasmīna Levī ar koncertprogrammu „Libertad”!
 
 
Jasmīnas Levī (Yasmin Levy) neparasto izpildījumu veido viņas daudzpusīgās kultūras saknes. Dzimusi un augusi Jeruzalemē, kur mākslinieces muzikālā pieredze veidojusies dažādāko mūzikas žanru ietekmē – sākot ar ebreju, musulmaņu, turku un marokāņu tradīcijām līdz pat džeza, baznīcas un pat klasiskajai mūzikai. 
 
 
„Libertad” ir Jasmīnas Levī tāda paša nosaukuma albuma koncertprogramma, kas tapusi sadarbojoties ar Stambulas stīgu orķestri un producentu Benu Mendelsonu. Albums ir šī brīža aktuālākais Jasmīnas Levī ieraksts. Arī koncertā Rīgā Jasmīna kopā ar pavadošo sastāvu izpildīs šo programmu, kurā apvienotas flamenko, argentīniešu tango un portugāļu fado ietekmes, gan arī turku un spāņu tradicionālās mūzikas garā ieturēti skaņdarbi.
 
 
„Šī izraēliešu mūziķe ir izveidojusi savu interesanto pasauli – veidotu no flamenko, tango, fado un vēl daudz kā cita apvienojuma.” - theguardian.com
 
 
Festivāls „Rīgas Ritmi 2014” norisināsies no 3.līdz 6.jūlijam vairākās norises vietās Rīgā – Kongresu namā, brīvdabas atpūtas parkā „Egle”, Daugavas koncertzālē, Origo Summer Stage, klubā „Hamlets” un citur. 
 
 
 
Jūti ritmu!
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Latvijas Radio Adverts Santa