Ģitārista Džonatana Kraisberga koncerta apskats

17.10.2014


Ģitārista Džonatana Kraisberga koncerta apskats


17. oktobrī savas Eiropas tūres ietvaros ar koncertu un meistarklasi Rīgā viesojās amerikāņu džeza ģitārists Džonatans Kraisbergs (Jonathan Kreisberg) ar kvartetu. Koncerta norises vietu – koncertzāli “Rīga” Latvijas Zinātņu akadēmijā – piepildīja neviltotas ovācijas un festivāls “Rīgas Ritmi” nebaidās teikt, ka šis amerikāņu ģitārists ir ieguvis daudz jaunu fanu Latvijā.
 
Savas gaitas Latvijā Džonatans uzsāka plaši apmeklētā meistarklasē Latvijas Radio 1. studijā – uz to bija sanākuši gan interesenti, gan jaunieši, gan arī jau pazīstami mūziķi. Jaunais un talantīgais ģitārists Rihards Goba pēc meistarklases teica: “Džonatans ne tikai ir lielisks ģitārists, bet arī atsaucīgs cilvēks un interesants sarunu biedrs.” Meistarklasē tika runāts par visu – sākot no ģitārspēles niansēm, līdz pat mākslinieka mīļākajām filmām.
 
 
Vēlāk, koncertzālē Rīga, Džonatans  kopā ar kvartetu – Will Vinson (saksofons), Rick Rosato (bass) un Colin Stranahan (bungas) - atskaņoja mūziku no jaunā albuma “Wave upon wave”. Populārais ģitārists priecājās par atsaucīgo publiku, kā arī novērtēja silto uzņemšanu.
 
 
Priecājāmies jūs redzēt koncertzālē Rīga – gaidīsim uz nākamo koncertu Kongresu namā, 28. novembrī, kad to pieskandinās Latvijas Radio bigbends un austrāliešu multi-instrumentālists James Morrison!

< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi