Iespēja mācīties meistarklasēs pie pasaules labākajiem džezmeņiem

13.06.2018


gregory-boyd


No 27. jūnija līdz 29. jūnijam norisināsies ikgadējais džeza mūzikas festivāls ‘’Rīgas Ritmi 2018’’, kas piedāvā iespēju apmeklēt ne tikai augstvērtīgas džeza mūzikas koncertus 7 norises vietās, bet arī apmeklēt pasaules līmeņa zvaigžņu meistarklases un redzēt savus elkus rokas stiepiena attālumā 28. un 29. jūnijā Latvijas Radio 1. studijā.

 
Festivāla ‘’Rīgas Ritmi 2018’’ meistarklases ir unikāla iespēja ikvienam interesentam gūt neaizmirstamus iespaidus kopā ar festivāla galvenajiem māksliniekiem  un rast atbildes uz sev interesejošiem jautājumiem no mākslinieku personīgās pieredzes!
 
 
Festivāla ietvaros meistarklases šogad pasniegs 4 mākslinieki no ASV, Izraēlas, Kubas un Dānijas. Meistarklašu programmu atklās multiinstrumentālists Adams Bens Ezra (Adam Ben Ezra) no Izraēlas, kurš pārsteigs ikvienu apmeklētāju ar savu virtuozo kontrabasa spēli. Dienas gaitā visiem interesentiem būs iespēja apmeklēt meistarklasi pie dvēseliskā, pacilājošā un melodiski gudrā vokālista, dziesmu autora un viena no innovatīvākajiem steel drummer mūsdienās - Gregorijs Boids (Gregory Boyd). Otrās dienas meistarklases atklās ASV uzlecošā zvaigzne Šenela Džounsa (Shenel Johns), kura atzīta par vienu no talantīgākajām jaunajām džeza vokālistēm. Meistarklašu kulminācijas izskaņā - Grammy nominētais Kubas džeza pianists un komponists, improvizators Alfredo Rodrigezs (Alfredo Rodriguez), kurš demonstrēs savu mērķtiecīgo un atšķirīgo pieeju klasiskajai klaviermūzikai. 
 
 
Nāc uz meistarklasēm un pilnveido sevi! Izbaudi unikālo iespēju sajust mākslinieka spēli vien pāris metru attālumā un iedvesmojies no festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’  galvenajiem māksliniekiem! 
 
 
 
Papildus info un pieteikšanās: http://www.rigasritmi.lv/lv/meistarklase-2
 
 
 
 
Uz tikšanos festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ meistarklasēs!
 
Jūti ritmu! 
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music