Itāļu džeza mākslinieki ieskandina festivālu „Rīgas Ritmi 2013”!

15.05.2013


Itāļu džeza mākslinieki ieskandina festivālu „Rīgas Ritmi 2013”!


Kalnciema Kvartālā 30.maijā, plkst. 19:00,  notiks festivāla „Rīgas Ritmi 2013” ieskaņas koncerts, kurā uzstāsies itāļu džeza meistari LUCA CIARLA QUARTET!

 

Jau maija pēdējā ceturtdienā uz Kalnciema Kvartāla brīvdabas skatuves klausītājus priecēs viens no šī brīža radošākajiem Itālijas mūzikas projektiem – Luca Ciarla Quartet!

 

Kvarteta kodols ir Itālijā dzimušais Luca Ciarla. Savu neparasto talantu mākslinieks pierādījis agrā vecumā apgūstot klavieru un vijoles spēli. Džeza un improvizācijas mākslā ietekmējies no Keith Jarret, Egberto Gismonti un The Turtle Island Quartet, vēlāk turpinājis akadēmiski izglītoties Eiropā un ASV, iegūstot doktora grādu mūzikas mākslā. Līdzās tam, vijolnieks vada meistarklases un ir plūcis laurus vairākos starptautiskos konkursos, kā arī - ieguvis arī Chamber Music America balvu. Kvartets ir neparasts ar to, ka viņu spēlētajā mūzikā savijas visdažādākie žanri, atklājot jaunu muzikālu ceļu.

Luca Ciarla Quartet veiksmīgi sevi pierādījuši ne tikai lielākajos klasiskās, bet arī pasaules un džeza mūzikas festivālos – Montreal Jazz Festival un Melbourne International Jazz Festival.

 

„Luca Ciarla ar savu oriģinalitāti ir pievērsis klasiskās, džeza un folkmūzikas cienītāju uzmanību,” Cover Magazine (Hong Kong)

 

Ieeja koncertā - bez maksas


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy