Itāļu jutekliskums un bigbenda degsme - vienā ritmā!

29.01.2013


Itāļu jutekliskums un bigbenda degsme - vienā ritmā!


 

28. janvārī Latvijas Nacionālajā operā aizritēja koncerts, kurā itāļu vokāliste Roberta Gambarini, Latvijas Radio bigbends un Maestro Raimonds Pauls sniedza skatītājiem absolūtu džeza klasikas baudījumu.

 

No pirmās līdz pēdējai dziesmai  mākslinieki nepārstāja priecēt klausītājus. Koncerta sākums, kuru lieliskā izpildījumā atklāja Roberta Gambarini, Latvijas Radio bigbends un Maestro Raimonds Pauls lika publikai noskaņoties patiesi  neaizmirstamam vakaram.

 

Samtainā Robertas Gambarini balss spēja radīt skatītāju zālē pilnīgu eiforijas sajūtu un uzburt pārsteidzoši juteklisku mūzikas pasauli. Taču jau nākamajā sekundē viņas balss spēja strauji ieskanēties kristāli tīrā soprānā.

 

Likās, ka Gambarini un Bigbends koncerta laikā ir iegrimuši harmoniskā dialogā, kurš notiek valodā, kurai nav robežu - džeza valodā. Fenomenālā Robertas sketa tehnika atbalsojās bigbenda muzikālajā pavadījumā, kurš eleganti papildināja melodiskās vokāla pērles ar sulīgiem akordiem.

 

„Satriecošais Bigbends!” – Roberta Gambarini

 

Skatītāja viedoklis: „Šajā ziemas aukstumā šis koncerts bija kā saules pieliets vakars! Mākslinieki bija izcili, un tas iedvesmoja. Roberta, Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends radīja vēlmi skanēt tiem līdzi.”


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti

23.10.2020

RALF SCHMID

Pirkt

19.11.2020

RAIMONDS PAULS TRIO

Pirkt

10.12.2020

CLARK BECKHAM

Pirkt
Valsts kultūrkapitāla fonds Olainfarm LR Kultūras Ministrija Rīgas Dome Live Riga Tele2 Latvijas Radio Forum Auto