Nenokavē iespēju, jau šonedēļ, redzēt sitamo instrumentu guru – Teriju Bozzio!

30.10.2017


 Nenokavē iespēju, jau šonedēļ, redzēt sitamo instrumentu guru – Teriju Bozzio!


 

Ceturtdien, 2. novembrī, plkst. 19.00, Mūzikas namā Daile, “Art Of Riga Jazz” koncertu sērijas ietvaros, Terijs Bozzio  no ASV muzikālu sniegumu radīs ar  lielāko sitamo instrumentu setu pasaulē. Mākslinieks prezentēs savu albumu "Terry Bozzio komponista sērija". Šajā koncertā solo programma tiks prezentēta kā muzikāla izrāde, neko tādu līdz šim jūs nebūsiet redzējuši.

 

Tikai un vienīgi Terijs Bozzio uz sitamajiem instrumentiem var spēlēt melodiju, līdzīgi, kā uz klavierēm, pateicoties savam sitamo instrumentu arsenālam, kurš sastāv no 8 lielajām bungām, divām mazajām, 26 hromatiski uzskaņotiem tom – tomiem, 53 šķīvjiem un vēl neskaitāmiem citiem atribūtiem. Bozzio spēj hipnotizēt publiku un apburt to ar dažādību, aizrautību un kaisli. Unikāla iespēja baudīt klātienē unikālu priekšnesumu.

 

Terry Bozzio ir dzimis saulainajā Sanfrancisko un uz improvizētām bungām spēlē jau no 6 gadu vecuma. 2013. gadā ierindots ‘’Rolling Stones: 100 Greatest Drummers of All Time” topa 5 vietā kā labākais Pasaules bundzinieks. Bozzio cieši sadarbojās ar tādiem  mūziķiem kā Jeff Beck, Quincy Jones, Brecker Brothers, Herbie Hancock un Frank Zappa, ar kuriem viņš ir ierakstījis gandrīz ceturtdaļu simtu albumu. 

 

 „Art Of Riga Jazz” mūzikas gardēžiem paredzēta koncertu sērija, programmā piedāvājot unikālus koncertus un meistarklases, ar māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim nav viesojušies. Pagājušajā gadā apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar Bilu Luarensu (Bill Laurance), Kritstīni Asbjirnsenu (Kristin Asbjornsen)  un Laionelu Luki (Lainel Loueke). Turpinot tradīcijas, arī šogad sagaidāmi ne mazāki muzikāli pārsteigumi.

 

 

Biļetes pieejamas „Biļešu Serviss” kasēs un internetā:
https://goo.gl/74hJ6b

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi