Noslēgusies pieteikšanās Džonatana Kraisberga meistarklasei!

15.10.2014


Noslēgusies pieteikšanās  Džonatana Kraisberga meistarklasei!


Amerikāņu ģitārists un komponists Džonatans Kraisbergs Rīgā līdzās koncertam pasniegs arī ģitārspēles meistarklasi Latvijas Radio 1.studijā. Pieteikšanās uz meistarklasi šodien ir noslēgusies!

 

Džonatans Kraisbergs (Jonathan Kreisberg) ar savu nemitīgo mainību jau kopš deviņdesmitajiem gadiem spilgti sevi piesaka uz mūsdienu džeza, roka, svinga un improvizācijas mūzikas skatuves. 

 
Koncertā Rīgā Kraisbergs uzstāsies kopā ar kvartetu – Will Vinson (saksofons), Rick Rosato (bass) un Colin Stranahan (bungas), kā arī pasniegs meistarklasi ģitāristiem un interesentiem. Pieteikšanās uz meistarklasi ir noslēgusies, kopumā to apmeklēs gandrīz 30 jauno mūziķu un interesentu. Pats Džonatans uzsver, ka meistarklases norise būs atkarīga no apmeklētāju zināšanu līmeņa, viņš vēlas pievērst jauno mūziķu uzmanību tam, cik svarīgi ir attīstīt ģitārspēles pamatus. 
 
Ģitārists Džonatans Kraisbergs savas karjeras laikā ir uzstājies kopā ar tādiem mūziķiem kā Džo Hendersons, Maikls Brekers un Reds Rodnijs, bijis leģendārā hamondista Lonija Smita (Lonnie Smith) trio sastāvā un vēl daudzos citos džeza un rokmūzikas projektos. Karjeras laikā izdevis kopumā deviņus albumus; koncerta apmeklētājiem Rīgā būs iespēja dzirdēt skaņdarbus no Kraisberga paša jaunākā albuma „Wave Upon Wave”, kas klajā nāks tikai novembrī. Džonatans atzīst, ka viņam būs ļoti interesanti uzzināt, kāda publika viņu sagaida Latvijā. Viņš arī piebilst, ka publikai koncertā nevajadzētu justies tā, it kā viņi atrastos klasiskās mūzikas koncertā; cilvēki, ja viņi to vēlas, pilnīgi noteikti drīkst šai mūzikai aktīvi just līdzi.
 
 
Meistarklase: plkst. 16:00, Latvijas Radio 1.studijā
 
Koncerts: plkst. 19:00, koncertzālē „Rīga”, Latvijas Zinātņu akadēmijā
 
 
Biļetes uz koncertu nopērkamas visās „Biļešu Serviss” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv
 
 
Nenoguli labu koncertu!
 
 
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music