Noslēgusies pieteikšanās Jojo Mayer meistarklasei!

19.04.2013


Noslēgusies pieteikšanās Jojo Mayer meistarklasei!


26.aprīlī, plkst. 11:00, Rīgas Kongresu namā norisināsies virtuozā bundzinieka Džodžo Maijera meistarklase

 

Džodžo Maijera meistarklases drum clinic pasaulē guvušas plašu atzinību, pateicoties mūziķa kreatīvajai un atraktīvajai muzicēšanas un komunikācijas manierei. Meistarklasei Rīgā pieteikušies vairāki desmiti jauno bundzinieku un interesentu ne tikai no Latvijas, bet arī no citām Eiropas valstīm.

 

Īpaši šai meistarklasei un kopīgajam koncertam ar Latvijas Radio bigbendu, no Vācijas tiek vests pavisam jauns „Sonor” bungu komplekts.

 

Visi interesenti un mūzikas cienītāji, kā arī meistarklašu dalībnieki, meistarīgā bundzinieka spēles tehniku varēs redzēt un dzirdēt arī koncertā - 26.aprīlī, plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā! Koncerts norisināsies divās daļās: pirmajā – jauno džeza mākslinieku konkursa „Riga Jazz Stage 2013” apbalvošanas ceremonija; otrajā – Latvijas Radio bigbends kopīgā koncertprogrammā ar Džodžo Maijeru. Īpašā programma tiek veltīta džeza leģendai Badijam Ričam (Buddy Rich). Pieminot meistarīgo džeza mūziķi viņa divdesmit piektajā piemiņas gadskārtā, koncertā tiks spēlēta Badija Riča mūzika. Skatītājus sagaida arī pārsteigumi no jauno džeza vokālistu puses, kopīgi ar Džodžo Maijeru un bigbendu izpildot kādu īpašu kompozīciju.

 

 

Mosties pavasara ritmos!


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music