Ņujorkas uzlecošā zvaigzne Šenela Džounsa Latvijā!

21.06.2018


 Ņujorkas uzlecošā zvaigzne Šenela Džounsa Latvijā!


‘’Rīgas Ritmi 2018’’ viesosies viena no talantīgākajām jaunajām džeza māksliniecēm - Šenela Džounsa (Shenel Johns) no ASV. Balss, kas iemieso eleganci un kaislību, maigi plūst no džeza uz R&B un gospeli, sapludinot robežas starp žanriem sev raksturīgajā un īpatnējā manierē. Viegla un pārliecinoša improvizācija starp nošu rindām un samtainā, dūmakainā balss liek mūzikas kritiķiem izteikt visatzinīgākos vārdus šarmantās dziedātājas virzienā.
 
 
 
Kopš četrpadsmit gadu vecuma Šenela ir iztrādājusi atšķirīgu eklektisku stilu, kas arvien vairāk ir piesaista skatītāju uzmanību. Mūziķe ir studējusi McLean institutā, saņēmusi bakalaura grādu Harta mūzikas skolā kopā ar tādām džeza leģendām kā Rene McLean  un Nat Reeves. Pa šo laiku viņa ir kāpusi uz vienas skatuves kopā ar Hank Jones, Dionne Warwick, Sheila Jordan un daudziem citiem slaveniem mūziķiem, kā arī ir uzstājusies koncertprogrammās, kas veltītas džeza dīvām Billie Holiday, Ella Fitzgerald un Lena Horne . Kā arī Šenela Džounsa ir "Riga Jazz Stage 2017" Grand Prix ieguvēja.
 
 
 
28. jūnijā, 19:00, Rīgas Kongresu namā, festivāla ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ ietvaros dziedātāja kopā ar Latvijas Radio bigbendu sniegs juteklisku koncertu labākajās džeza noskaņās. Festivāls ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’ norisināsies no 26.- 30.jūnijam 7 norises vietās, pulcējot labākos džeza mūziķus vienuviet. Ikvienam interesentam būs iespēja arī pilnveidot savas zināšanas un uzdot sev interesējošos jautājumus mākslinieces meistarklasē, kura norisināsies 29. jūnijā Latvijas Radio 1. studijā.
 
 
 
Biļetes pieejamas biļešuserviss kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv
Uz tikšanos festivālā ‘’ Rīgas Ritmi 2018’’
 
 
Jūti ritmu!
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy