Pārpasaulīgs sniegums no Youn Sun Nah

23.12.2012


youn-sun-nah


1. decembrī aizritēja vēl viens „Rīgas Ritmi 2012” Ziemas koncertu sērijas koncerts, kurā izcilu priekšnesumu sniedza Youn Sun Nah Quartet.

 

Bezgala sievišķīgas džeza balss īpašniece no Korejas Youn Sun Nah kopā ar izcilo zviedru ģitāristu Ulfu Vakeniusu, akordeonistu Vincentu Peirani un basistu Simonu Tailleu sniedza muzikālu baudījumu, kurā savijās džeza un franču šansona skanējums.

 

Atrodoties uz skatuves, Youn Sun Nah izstaroja pilnīgu mieru un pozitīvu enerģiju, taču tas, ko dziedātāja izpildīja, bija visdažādāko emociju pārpilns. Viņas repertuārs iekļāva pilnīgi jaunu un svaigu pieeju dziesmām, kuru ierastais skanējums tika atdzīvināts ar izcilas balss rotaļīgajām variācijām.

 

Koncerta laikā izsmalcināta un absolūti precīza dziedātājas balss ar vieglumu un eleganci aptvēra neiedomājamu toņu spektru, sākot no noslēpumaina un nedaudz aizsmakuša līdz pat spalgam un elektrizējošam kliedzienam. Ja Youn Sun Nah balsi varētu pielīdzināt kādai krāsai, tad tai noteikti piemistu visi varavīksnes toņi.

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy