Pirmo reizi Latvijā – pasaulslavenais mūziķu sastāvs Pat Metheny Unity Group!

22.10.2013


Pirmo reizi Latvijā – pasaulslavenais mūziķu sastāvs Pat Metheny Unity Group!


Festivāls „Rīgas Ritmi” piedāvā – 26. aprīlī Rīgā unikāla un neatkārtojama mūziķu apvienība „Pat Metheny Unity Group”!

 

Apvienības „Pat Metheny Unity Group” sastāvu veido pieci pasaulē zināmi mūziķi – ģitārists Pets Metīnī (Pat Metheny), saksofonists Kriss Poters (Chris Potter), bundzinieks Antonio Sančezs (Antonio Sanchez), basists Bens Viljamss (Ben Williams) un multinstrumentālists Džulio Karamazi (Giulio Carmassi).

 

Grupas līderis Patriks Brūss „Pets” Metīnī (Patrick Bruce „Pat” Metheny) ir amerikāņu džeza ģitārists, komponists un „Pat Metheny Unity Group” dibinātājs. Starptautisku atzinību Metīnī ieguva 1975. gadā līdz ar albuma „Bright Size Life” izdošanu, kam sekoja plejāde citu ierakstu, no kuriem trīs ieguvuši zelta albumu statusus. Pets Metīnī ir 20 „Grammy” balvu laureāts 12 dažādās kategorijās, tostarp – labākais mūsdienu džeza izpildījums, labākais instrumentālā roka izpildījums un citi. Prestižo balvu klāstu papildina neskaitāmas uzslavas „DownBeat” kritiķu un „JazzTimes Magazine” lasītāju aptaujās, topu virsotnes prestižajā džeza žurnālā „All About Jazz”, „Billboard” un daudz citu dažādu nomināciju un balvu. Savukārt, Pat Metheny Unity Band, no kuras veidojusies Unity Group, ir vienīgā grupa Grammy balvu pasniegšanas vēsturē, kas ieguvusi septiņas balvas par septiņiem albumiem pēc kārtas.

 

„Šis projekts ir mainījis manu dzīvi” – Pets Metīnī par muzicešanu „Pat Metheny Unity Group”, patmetheny.com

 

„Pēdējā ceturtdaļgadsimta laikā ir grūti atrast vēl citus tādus māksliniekus kā Pets Metīnī, kuri būtu atstājuši tik pat lielu iespaidu uz moderno mūziku kā viņš.” - Nathan Rodriguez, jambase.com

 

 

Biļetes pārdošanā no 24.oktobra visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv

 

Mosties pavasara ritmos!

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti

19.10.2021

ROBERTO FONSECA

Pirkt

31.10.2021

XY QUARTET

Info
Valsts kultūrkapitāla fonds Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy Aula Latvenergo Turkish Airlines