Bītboksa karaliene Butterscotch !

10.05.2013


Bītboksa karaliene Butterscotch !


5.jūlijā  uzstāsies vokālo perkusiju māksliniece BUTTERSCOTCH no ASV!

 

Dubultkoncerts, kurā uzstāsies Butterscotch un Medeski, Martin & Wood notiks Rīgas Kongresu namā, 5.jūlijā, plkst. 19:00!

 

Butterscotch pelnīti var tikt dēvēta par talantīgu multimākslinieci! Viņas talants atklājas ne tikai spējā meistarīgi pārvaldīt balsi, dziedot beatbox žanrā, bet arī vienlaikus spēlējot ģitāru, klavieres vai trompeti.

Īstajā vārdā Antoinette Clinton, savu skatuves vārdu „Butterscotch” ieguvusi pateicoties dziesmai par saldumiem, ko viņa sacerējusi skolas gados.

Plūkusi laurus vairākos bītboksa konkursos – uzvarējusi 2005.gada International World Female Beatbox (Leipcigā, Vācijā), 2007.gada West Coast Beatbox (Bērklijā, ASV) apvienotajā – sieviešu un vīriešu - kategorijā.

Starptautisku atpazīstamību ieguvusi piedaloties NBC raidījumā „America’s Got Talent”, kur klausītājiem un žūrijai prezentējusi pavisam jaunu muzikālu stilu – soul mūzikas un bītboksa apvienojumu ar pašas spēlētu instrumentālo pavadījumu.

Butterscotch profesionāli studējusi klavierspēli, viņas muzikālo performanču ietvaros saklausāmas ietekmes gan no džeza, soula un R&B, gan arī - tādiem klasikas dižgariem kā Frederiks Šopēns.

Straujās muzikālās karjeras laikā uzstājusies Montreux Jazz Festival un Coachella, kā arī - kopā ar mūzikas leģendām Earth, Wind & Fire, Lenny White, Kid Koala, kā arī - Stevie Wonder, un šobrīd aktuālajiem R&B mūziķiem Wyclef Jean un Will.I.Am.

Citu Butterscotch talantu atklāj beatbox meistarklašu un DJ pasākumu organizēšana. Rīgā mūziķe pasniegs ar1i bītboksa meistarklasi, daloties pieredzē un sniedzot padomus jaunajiem māksliniekiem!

 

Biļetes nopērkamas „Biļešu Serviss” kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi