Rozā flamingi, pamesti baseini un krāšņa mūzika – vasara Andromeda Mega Express Orchestra stilā!

17.10.2013


Rozā flamingi, pamesti baseini un krāšņa mūzika – vasara Andromeda Mega Express Orchestra stilā!


„Rīgas Ritmi 2014” piedāvā neparastu koncertu - Andromeda Mega Express Orchestra!

28.novembrī, Kongresu namā plkst. 19.00 Andromeda Mega Express Orchestra!

Kolektīvs šovasar  Andromeda Mega Express Orchestra organizēja grandiozo Flamingo Festivālu vai viņu pašu vārdiem - kosmosa dienas. Šajā festivālā tika prezentēta orķestra dalībnieku multikulturālās un tik dažādās saknes, kā arī katrs mākslinieks beidzot varēja parādīt savu muzikālo ietekmju saknes un virzienus. Dažādi kostīmu mākslinieki, kā arī gleznotāji izgreznoja festivāla skatuves – baseinus, katlumājas un dušu telpas – spilgtās, jokainās un brīnišķīgās dekorācijās.


   Gatavojoties 28. novembra trakajam, oriģinālajam un neparastajam Andromeda Mega Express Orchestra koncertam Rīgas Kongresu namā, piedāvājam apskatīt bildes no šī neparastā vasaras pasākuma, kas iepriecinās jebkura mūzikas mīļotāja ikdienu!
Links: http://www.flickr.com/photos/andromedameo/


   Andromeda Mega Express Orchestra ir jaunu mūziķu apvienība, kas izveidota 2006. gadā, Berlīnē, un kā sastāvā apvienojušies mūziķi no vairāk nekā 8 pasaules valstīm. Mūziķi spēlē visdažādākos instrumentus – sakot ar trompeti un saksofonu, līdz pat arfai. Katrs no šiem mūziķiem ir meistars savā jomā – viens klasiskajā mūzikā, cits – džezā, un kopā tie veido īpašu un pārsteidzošu skaņu sintēzi.


   „Viņu mūzika neiederas nevienā plauktiņā, tā variē starp džezu un jauno mūziku ar pamatīgu riekšavu no tradicionālo motīvu krātuves, pilna pārsteidzošu, traku pavērsienu un atsvaidzinošas ironijas.” – nmz.


Biļetes nopērkamas visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā: www.bilesuserviss.lv

Nenoguli labu koncertu!


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Latvijas Radio Adverts Santa