Radio bigbenda un Robertas Gambarini koncerts Operā!

31.12.2012


roberta-gambarini


Sākusies biļešu tirdzniecība uz Latvijas Radio bigbenda un Robertas Gambarini koncertu Operā!

 

28. janvārī Latvijas Nacionālajā operā notiks koncerts, kurā kopā ar atjaunoto Latvijas Radio bigbendu uzstāsies virtuozā itāļu džeza dziedātāja - Roberta Gambarini. Koncerta īpašais viesis - Maestro Raimonds Pauls.

 

„Latvijas Radio bigbends ir lielisks! Šis bigbends ir pelnījis stabilu un spožu nākotni.” – tā par bigbendu izteicies leģendārais džeza dziedātājs Kurts Ellings. Savukārt pianists un aranžētājs Lorencs Hobgūds atzinis, ka „ bigbends ir radošs un brīvs no aizspriedumiem attiecībā uz mūzikas skanējuma atdzīvināšanu. Ne visi bigbendi to spēj.”

 

Kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies Itālijas džeza vokāliste – Roberta Gambarini.

 

Roberta Gambarini ir fanu, kritiķu un daudzu pasaulslavenu mūziķu apbrīnota jaunā vokālā džeza zvaigzne, kuras 2006. gadā izlaistais debijas albums „Easy To Love” uzreiz tika izvirzīts Grammy nominācijai. Robertas debija nodrošināja viņai stabilu vietu uz starptautiskās skatuves, kur viņa pastāvīgi uzstājās prestižākajos pasākumos un festivālos. 

 

Gluži kā visi izcilie mūziķi, Roberta izkopa savu talantu un veidoja reputāciju dodoties turnejās un uzstājoties kopā ar tādiem māksliniekiem kā Ron Carter, Herbie Hancock, Slide Hampton, Roy Hargrove, Jimmy Heath, Hank Jones, Christian McBride, James Moody, Mark O’Connor un Toots Thielemans un daudziem citiem, tostarp vadot arī savas muzikālās grupas.

 

Dziedātājas otrais albums  „Roberta Gambarini: Easy to Love”  2007. gadā tika nominēts Grammy balvai kategorijā "Best Vocal Jazz Album" un 2010. gadā viņas pēdējais albums „So In Love” arī tika nominēts Grammy kā „Labākais džeza vokālais albums”. 2010 gadā Roberta ieguva balvu Jazz Journalists Awards kā „Gada labākā džeza vokāliste”.

 

„Labākā jaunā džeza vokāliste pēdējos 50 gados,” - Henks Džons (Hank Jones).


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi