Sākusies biļešu tirdzniecība uz „Pat Metheny Unity Group” koncertu!

24.10.2013


Sākusies biļešu tirdzniecība uz „Pat Metheny Unity Group” koncertu!


„Rīgas Ritmi” paziņo, ka ir sākusies tirdzniecība uz unikālās mūziķu apvienības „Pat Metheny Unity Group” koncertu Rīgā, 26. Aprīlī, ar 20 „Grammy” balvu* ieguvēju, ģitāristu Pat Metheny priekšgalā!


„Klausīšanās ir atslēga uz visu to, kas mūzikā ir labs.” - Pat Metheny

   Apvienības „Pat Metheny Unity Group” sastāvu veido pieci pasaulē zināmi mūziķi – ģitārists Pets Metīnī (Pat Metheny), saksofonists Kriss Poters (Chris Potter), bundzinieks Antonio Sančezs (Antonio Sanchez), basists Bens Viljamss (Ben Williams) un multi-instrumentālists Džiulio Karmazi (Giulio Carmassi).


   Pats Metīnī saka, ka projekts („Pat Metheny Group”, PMG – vienīgā grupa, kura ir ieguvusi septiņas „Grammy” balvas par septiņiem CD pēc kārtas) manīja viņa dzīvi. Pēc grupas pēdējā koncerta talantīgie mūziķi saprata, ka vēlas muzicēt kopā vēl, tāpēc pēc multi-instrumentālista, itāļa Džiulio Karamazi pievienošanās grupai, tika izveidota apvienība „Pat Metheny Unity Group”. Metenī saka, ka ar šo grupu „gandrīz jebkas ir iespējams”.
Grupa kopš jūnija studijā ieraksta savu jauno un pirmo albumu, kuru ir plānots izlaist 2014. gada februāra pirmajā pusē – tiek gaidīts, ka šis ieraksts būs iespaidīgs.

   Peta Metīnī ģitārspēle ir neatkārtojams piedzīvojums, saka latviešu ģitārists Mārcis Auziņš.

   Patriks Brūss „Pets” Metīnī (Patrick Bruce „Pat” Metheny) savas karjeras laikā viņš ir ieguvis neskaitāmus apbalvojumus kā labākais ģitārists, tai skaitā:

•    35 nominācijas „Grammy” balvai.
•    20 „Grammy balvu” ieguvējs.
•    3 zelta albumu statusi albumiem „Still Life (Talking)”, „Letter from Home” un „Secret Story”.
•    Vairāk kā 20 miljons albumu pārdoti visā pasaulē.
•    Nominācijas 12 dažādās Grammy balvas kategorijās un uzvaras 10 no tām – nevienam citam tas vēl nav izdevies!
•    Neskaitāmi labākā ģitārista apbalvojumi, tai skaitā „DownBeat”, „Acoustic Guitar Magazine”, un „JazzTime” lasītāju aptaujās, kā arī no Džeza Asociācijas un „JazzTimes Magazine” ekspertiem.


Ģitāras virtuozs, kura saprotamais, oriģinālais stils un neparastā tehnikas izjūta savieno džezu un roku.” – Scott Yanow, allmusic.com   „Pēdējā ceturtdaļgadsimta laikā ir grūti atrast vēl citus tādus māksliniekus kā Pets Metīnī, kuri būtu atstājuši tik pat lielu iespaidu uz moderno mūziku kā viņš.” - Nathan Rodriguez, jambase.com* „Grammy” balva  - viena no visprestižākajiem apbalvojumiem mūzikā; kopš 1959. gada tiek pasniegtas par izciliem sasniegumiem mūzikas ierakstu industrijā. Tās pasniedz ASV Nacionālā Ierakstu mākslas un Zinātnes Akadēmija (National Academy of Recording Arts and Sciences). (grammy.com)Biļetes pārdošanā no 24.oktobra visās „Biļešu serviss” kasēs un internetā: bilesuserviss.lv


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy