Sākusies biļešu tirdzniecība uz „Riga Jazz Stage 2014” koncertiem!

28.02.2014


Sākusies biļešu tirdzniecība uz „Riga Jazz Stage 2014” koncertiem!


Sākusies biļešu tirdzniecība uz Starptautiskā džeza mākslinieku konkursa  „Riga Jazz Stage 2014” koncertiem. Pieejamas biļetes gan uz katru konkursa dienu atsevišķi, gan arī abonements uz visiem koncertiem kopā!

 

2014. gada 3. - 5.aprīlī Rīgā, kinoteātrī „Splendid Palace” norisināsies Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2014”, kurā uzstāsies džeza mākslinieki no vairāk kā 17 valstīm, tai skaitā Austrālijas un ASV. Īpašā konkursa viešņa būs amerikāņu džeza vokāliste China Moses, kuras uzstāšanos varēs vērto 5. aprīlī, konkursa „Apbalvošanas Ceremonijas” koncerta otrajā daļā.

 

Biļetes uz katru koncertu atsevišķi, kā arī īpašās abonementa biļetes nopērkamas „Biļešu serviss” kasēs un internetā – nenokavē savu iespēju redzēt un dzirdēt jaunos pasaules džeza talantus!


„Riga Jazz Stage” mērķis ir jauno talantu prezentēšana starptautiska konkursa ietvaros, līdzās tam dodot iespēju jaunajiem džeza māksliniekiem veidot kontaktus ar mūziķiem un mūzikas profesionāļiem no citām valstīm. Izpildītājiem paveras ne tikai lieliska iespēja iekļauties Baltijas un tuvāko kaimiņvalstu kultūras apritē, bet arī iespēja veidot kontaktus ar plaši pazīstamiem māksliniekiem, producentiem un festivālu rīkotājiem, kā arī pārstāvēt savu valsti plaši pazīstamā un starptautiskā konkursā.


2014.gadā konkurss norisinās nodibinājuma „Riga 2014” tematiskās līnijas „Dzintara ādere” ietvaros kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums.

 

Lasi vairāk: www.rigajazz.lv!


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi