Saulainā „Rīgas Ritmi 2017” atklāšana!

29.06.2017


Saulainā „Rīgas Ritmi 2017” atklāšana!


Festivālu ieskandināja vokāliste Dināra Rudāne, „Riga Jazz Quartet” un „Riga Jazz Stage 2016” laureāte Polina Tarasenko no Ukrainas. Turklāt klausītājus pārsteidza īpašā viešņa - neskaitāmu mūzikas balvu ieguvēja, starptautiski atzīta blūza zvaigzne no ASV – Rūtija Fostere!
 
Četru dienu garumā, no 28. jūnija līdz 1. jūlijam, uz festivāla skatuvēm kāps tādi pasaulslaveni džeza mūzikas mākslinieki kā Jamandu Košta (Yamandu Costa), Sinne Ēga (Sinne Eeg), Rūtija Fostere (Ruthie Foster), „Electro Deluxe”, Magda Giannikou, Džons Bīslijs (John Beasley) un citi.
 
„Rīgu varam dēvēt par Baltijas valstu  džeza mūzikas metropoli ” festivālam veltītajā preses konferencē sacīja festivāla mākslinieciskais vadītājs Māris Briežkalns.
 
Paralēli festivāla koncertiem, notiek arī profesionāļu meistarklases, kurās interesenti var paplašināt savas muzikālās zināšanas un prasmes. Meistarklases vada festivāla galvenie mūziķi. Tāpat meistarklašu dalībnieki bez maksas var apmeklēt visus festivāla koncertus.
 
Biļetes uz festivālu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” tirdzniecības kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes uz Rīgas Doma dārza koncertiem var iegādāties arī Doma baznīcas kasē.

< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy