Jau sestdien Rīgā - „vokālie burvji” Naturally 7!

23.04.2013


Jau sestdien Rīgā - „vokālie burvji” Naturally 7!


Sestdien, 27. aprīlī, plkst.19:00, Kongresu namā, pirmoreiz Latvijā uzstāsies „vokālie burvji”  - NATURALLY 7 no ASV!

 

Naturally 7 skanējumā apvienota harmoniska dziedāšana, bītbokss un apbrīnojami precīza mūzikas instrumentu imitācija. Šo tehniku viņi paši sauc par „vokālo spēli”.

Grupa izpilda gan populāru dziesmu kaverversijas, gan arī oriģinālkompozīcijas. Lai klausītājam neliktos, ka puiši iecienījuši tikai gospeļu un R&B mūziku, tiek iedziedātas arī „The Beatles” un „Simon and Garfunkel” slavenākās dziesmas.

Naturally 7 dalībnieki atzīst, ka a cappella ir dziedāšana bez mūzikas instrumentiem, bet vokālā spēle ir kas pavisam cits.! Tā ir kļūšana PAR mūzikas instrumentu. Katrs grupas dalībnieks ir pārtapis mūzikas instrumentā - bungas, ģitāra, flauta...

Grupa ir ierakstījusi vairākus albumus, no kuriem pēdējā atrodama dziesma, kas kļuvusi par vienu no skatītākajiem klipiem YouTube mājaslapā. Grupas nu jau slavenā uzstāšanās Parīzes metro ar dziesmu Feel It (In the Air Tonight)” ar vairāk kā 5 miljoniem skatījumu ir kļuvusi par hītu daudzās Eiropas valstīs.

Viens no būtiskākajiem Naturally 7 iedvesmas avotiem ir a cappella grupa, vairākkārtēji Grammy balvas ieguvēji Take 6. Jāatzīmē, ka Take 6 jau divas reizes ir viesojušies Rīgā, sniedzot koncertus festivāla „Rīgas Ritmi” ietvaros.

Grupa Naturally 7 neapšaubāmi ir unikāla - arī koncerta Rīgā apmeklētājiem būs tā iespēja izbaudīt neatkārtojamo spēli ar balsīm.

Klausītājam nevienā mirklī neliksies, ka uz skatuves nav mūzikas instrumentu ... jo Naturally 7 puiši būs pārtapuši par tiem!


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Latvijas Radio Adverts Santa