Stīgu smeldze un itāļu dedzīgums!

31.05.2013


Stīgu smeldze un itāļu dedzīgums!


  Veiksmīgi aizritējis festivāla „Rīgas Ritmi 2013” ieskaņas koncerts Kalnciema kvartālā. Festivālu ieskandināja itāļu mūziķi – Luca Ciarla Quartet.

 


   Baudīt neparasto itāļu skaņu kokteili bija ieradusies prāvs apmeklētāju pulks. Četru mūziķu uznākšana tika sagaidīta patīkamā atmosfērā, un pāri klausītājiem pāršalca siltu vasaras skaņu vilnis. Virtuozais Luca Ciarla vijoles izpildījums savijās ar romantisku akordeona skanējumu, izpildot gan smeldzīgus skaņdarbu, gan arī enerģiskus ritmus, kā pavadījumā publika neviļus sašūpojās.


   Kvarteta kodols Luca Ciarla atzina, ka koncerta atmosfēra bija patiešām fantastiska, un festivāls „Rīgas Ritmi” ir iesācies labi!
   Līdzās tam, koncerta laikā ikvienam apmeklētājiem bija iespēja uzrakstīt savu novēlējumu festivālam „Rīgas Ritmi” un iegūt savā īpašumā biļetes uz koncertiem, kas norisināsies no 4. – 6. jūlijam Rīgas Kongresu namā.
Festivāls tuvojas! Atklāšanas koncerts jau 3. jūlijā uz Origo brīvdabas skatuves, savukārt no 4. – 6. jūlijam dažādās norises vietās Rīgā festivāls „Rīgas Ritmi 2013” aicina apmeklētājus baudīt šīs vasaras patīkamākos džeza koncertus!


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music