Unikāla iespēja – Džeimsa Morisona meistarklase!

13.11.2014


Unikāla iespēja – Džeimsa Morisona meistarklase!


Festivāls “Rīgas Ritmi” ar prieku paziņo, ka džeza leģenda un multiinstrumentālists Džeimss Morisons ir piekritis sniegt meistarklasi Latvijas mūziķiem !

 

Meistarklase norisināsies 27. novembrī, plkst 11:00, vēsturiskajā Latvijas Radio 1. studijā, Doma laukumā 8.

Mākslinieks runās gan par mūziku, gan mūzikas instrumentiem, piemēram savu futūristisko trompeti, kā arī pieskaries tēmai par mākslas pasauli gan no komerciālā, gan arī no akadēmiskā viedokļa, jo viņš nule kā nodibinājis savu mūzikas akadēmiju, kuras vieslektoru vidū ir tādas leģendas kā Stīvijs Vonders, u.c.

Kā neatņemama meistarklases sastāvdaļa būs arī paraugdemonstrējumi un atbildes uz jautājumiem. Meistarklase notiks angļu valodā.

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: workshop@rigaritmi.lv vai gerda.cevere@rigasritmi.lv.

 

Latvijas Radio bigbends kopā ar Džeimsu Morisonu sniegs koncertu Rīgas Kongresu namā, 28. novembrī, plkst. 19.00; tiks prezentēta unikālā koncertprogramma “Mare Balticum”, kas tapusi ar “Rīga 2014” atbalstu.

 

Džeimss Morisons (James Morrison) pārvalda visdažādākos instrumentus — trombonu, flīgelhornu, saksofonu, klavieres un kontrabasu — tomēr vislabāk pazīstams kā džeza trompetists. Morisons uzstājies kopā ar Londonas simfonisko orķestri, kā arī īpašos koncertos Karalienei Elizabetei II, līdzās tam — par nopelniem mūzikā apbalvots ar Austrālijas goda ordeni. 2013.gadā Morisons diriģējis pasaules lielāko orķestri 7224 dalībnieku sastāvā.

 

“Fenomenāls mūziķis – par to nav nemazāko šaubu! Slavas un profesionalitātes virsotnes, kuras pat paši talantīgākie mūziķi tiecas sasniegt ar grūtu darbu, Džeimss iekaro bez īpašas piepūles un piespiešanās. Viņam spēlēt instrumentus ir tas pats kas mums, mirstīgajiem, staigāt un elpot – viņš vienkārši to dara!” – britishtrombonesociety


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Tuvākie koncerti

19.10.2021

ROBERTO FONSECA

Pirkt

31.10.2021

XY QUARTET

Info
Valsts kultūrkapitāla fonds Rīgas Dome Tele2 LIAA Embassy of Italy Aula Latvenergo Turkish Airlines