Ziņa no festivāla organizatoriem

29.03.2020


Ziņa no festivāla organizatoriem


Latvija, tāpat kā lielākā daļa pasaules valstu, atrodas nopietnas veselības krīzes vidū, ko izraisījis Covid-19. Šobrīd nav iespējams pateikt, kad tieši pandēmija būs beigusies.

Līdz ar to - nav iespējams prognozēt, vai un kā pašreizējā krīze ietekmēs divdesmitā jubilejas festivāla "Rīgas Ritmi 2020" norisi. Atliek rūpīgi sekot līdzi situācijas attīstībai un ievērot visus valsts iestāžu ieteikumus. Mēs turpinām darbu un virzību uz festivāla "Rīgas Ritmi" norisi 2020. gada 1. - 4. jūlijā ar cerību, ka nākamo trīs mēnešu laikā šī krīze būs beigusies.

 

Festivāla komanda vēlas pateikties visiem, kuri tieši vai netieši sniedz ieguldījumu kolektīvajos centienos apkarot pandēmiju. Mēs arī paužam savu atbalstu un solidaritāti tiem kultūras nozares darbiniekiem, kuri šajā laikā saskaras ar lielām grūtībām. Izsakām pateicību arī mūsu uzticamajiem sadarbības partneriem un sponsoriem!


Latvijas valdības pašreizējās iniciatīvas, kas vērstas pret Covid-19 izplatību, par kurām jūs varat izlasīt šeit, ir spēkā no 12. marta līdz turpmākai paziņošanai.

 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

LR Kultūras Ministrija Adverts Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 LIAA Audi