Tirdzniecībā nonākušas festivāla "Rīgas Ritmi 2020" Superbiļetes

10.01.2020


Tirdzniecībā nonākušas festivāla "Rīgas Ritmi 2020" Superbiļetes


Ar Superbiļeti varēs apmeklēt visus trīs festivāla galvenos koncertus VEF kultūras pilī no 2. līdz 4. jūlijam, sēdēt VIP sēdvietās, attiecīgi izbaudīt gan labāko redzamību, gan perfektu skaņas kvalitāti un arī ietaupīt 50 procentus no parasto ieejas karšu cenas. 
 
2020. gadā uz festivāla "Rīgas Ritmi" skatuvēm savu māksliniecisko spožumu demonstrēs izcilais kubiešu džeza talants, pianists Roberto Fonseca, kuram nav sveša arī urbānās mūzikas un hiphopa psaule. Rīgā Fonseka prezentēs sava jaunākā, 2019. gada nogalē klajā laistā albuma "Yesun" programmu. Festivālā uzstāsies arī multikulturālā, četrus kontinentus pārstāvošā un šā gada "Grammy" balvai nominētā pasaules mūzikas supergrupa "Bokanté", kuras kodolu veido ar vairākiem "Grammy" iepriekš jau apbalvotie mākslinieki Michael League, Chris McQueen un Bob Lanzetti.
 
Īpašu dāvanu festivāla jubilejā pasniegs pasaulslavenais mūzikas producents Quincy Jones, piedāvājot klausītājiem izbaudīt jaunā amerikāņu dziesminieka Clark Beckham neparasto vokālu. Tāpat festivāla apmeklētājus priecēs harismātiskā zviedru džeza dziedātāja un "Riga Jazz Stage 2019" laureāte Liselotte Östblom, kā arī amerikāņu fantastiskās balss īpašniece un "Riga Jazz Stage 2017" uzvarētāja Shenel Johns. 
 
Uz "Rīgas Ritmu" skatuvēm līdz šim uzstājušies 600 mākslinieki no visas pasaules, bet festivālu apmeklējuši jau 180 000 cilvēku, tādējādi tas ieguvis valsts nozīmes kultūras notikuma statusu. Tie ir mūzikas svētki Baltijas vidū, kuros jau piedalījušies tādi īpaši mākslinieki kā Bobby McFerrin, Diane Reeves, “Take 6”, Richard Bona, “BBC Big Band”, Patti Austin, Freddy Cole, “The Yellowjackets”, Victor Wooten, Buika, Jojo Mayer, Medeski Martin & Wood, Robert Glasper, Diane Schuur, Adam Ben Ezra, Jon Cleary, Jamison Ross, Judith Hill, Paloma Pradal, Jonah Nilsson, kā arī labākie Latvijas mūziķi un jaunie talanti no visas plašās pasaules.
 
Ideja par starptautisku mūsdienu džeza un improvizācijas mūzikas festivālu Rīgā radās 2001. gadā, un to rosināja leģendārais Latvijas džeza mūziķis un producents Māris Briežkalns, kurš joprojām ir festivāla mākslinieciskais direktors. Viens no festivāla galvenajiem mērķiem ir izglītot gan auditoriju, gan jaunos mūziķus, tādēļ paralēli koncertiem notiek arī jam session pasākumi un meistarklases. Tajās pasaulē zināmi mūziķi dalās savās zināšanās un pieredzē ar jaunajiem talantiem, kas iespējams ir karjeras pagrieziena punkts daudziem jaunajiem mūziķiem.
 
Superbiļetes nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.
 
Festivāla "Rīgas Ritmi 2020" sadarbības partneri ir: Rīgas dome, "Latvijas Gāze", Kultūras ministrija, Rīgas brīvostas pārvalde, "Latvenergo", "Olainfarm", "Tele2", Valsts Kultūrkapitāla fonds, "Turtle Wax" un "LIVE RIGA", bet atbalstītāji: "Forum Auto", Francijas institūts Latvijā, ASV vēstniecība Latvijā, Ķīnas Kultūras centrs Latvijā un "Turkish Airlines".
 

< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts Laima Audi Best Music