Tuvojas vasaras galvenais džeza notikums !

12.01.2019


judith-hill


Ikgadējais pasaules, džeza un improvizācijas mūzikas festivāls Rīgas Ritmi 2019 šogad notiks deviņpadsmito reizi. Galvenie koncerti notiks Rīgas Kongresu namā kur uzstāsies pasaules zvaigznes. Visupirms prestižās Grammy balvas īpašnieks Jon Cleary no Ņuorleānas, ASV. "Devītais pasaules brīnums" - tā dziedātāju, pianistu un komponistu ir nodēvējusi Bonnie Rait. Pirmo reizi Baltijā uzstāsies pārsteidzošais talants  Jamison Ross. Uzvarējis prestižo T.Monk konkursu kā bundzinieks, Grammy balvai izvirzīts jau kā dziedātājs, savukārt kritiķu slavināts kā komponists.


Pirmo reizi rīdzinieki un Rīgas viesi dzirdēs Judith Hill, mākslinieci no ASV, kura pieprasīta gan Josh Groban, gan Michael Buble koncertos, uzstājusies kopā ar pašu pop mūzikas karali Maiklu Džeksonu un kuras albuma producēšanā ir piedalījies pats Prinss!


Flamenko mūzikas cienītājiem reta izdevība būs redzēt un dzirdēt franču mākslinieci Paloma Pradal. Nepalaidiet garām zviedru mūzikas lepnumu Jonah Nilsson, kurš noslēgs festivāla koncertu maratonu Kongresu namā.


Festivāla programmas rota pārsteidzošais brīnums jaunais pianists A Bu no Ķīnas, konkursa Riga Jazz Stage uzvarētāja Kristina Kovalyova no Santpēterburgas.  Neatkārtojamie trīs kontinentu mūziķu savienība Freedoms Trio, Itālijas džeza zvaigzne Federico Milone, un protams Latvijas labākie mūziķi.
 


< Atpakaļ uz aktualitātēm

Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas Gāze Rīgas Dome Tele2 Adverts LIAA EFFE Laima