lv en ru

Art Of Riga Jazz

 

 “Art of Riga Jazz” ir absolūti unikāla koncertu un meistarklašu sērija intelektuālās mūzikas baudītājiem, kuri novērtē kvalitatīvu izpildījumu un ir kāri uz nepieredzētu skanējumu. Šīs koncertu sērijas ietvaros 4 gadu laikā Rīgā jau uzstājušies tādas slavenības kā Terry Bozzio, ALA.NI, Bossarenova, Bill Laurance, Kristin Asbjornsen, Lionel Loueke, Christian Scott aTunde Adjuah, Joscho Stephan trio un daudzi citi. 

“Art of Riga Jazz” – tā ir pasaules līmeņa izmeklēta bauda īstiem mūzikas pazinējiem, kuras ietvaros klausītājiem tiek piedāvāts iepazīties ar starptautiski atzītiem māksliniekiem, kuri Latvijā līdz šim vēl nav viesojušies

Šoziem "Art of Riga Jazz" piedāvā iepazīties ar četriem māksliniekiem, kuri jau ir pierādījuši sevi uz pasaules skatuves:

30. novembrī Latvijas Radio 1. studijā plkst 19:00 uzstāsies harizmātiskais trio "Phronesis".

04. decembrī 19:00 Splendid Palace neaizmirstamu priekšnesumu sniegs mākslinieks, kurš pārsteidz Eiropu - Salvador Sobral.

06.decembrī Latvijas Radio 1. studijā plkst. 19:00 David Helbock's Random/Control trio iepriecinās klausītājus ar virtuozo spēli uz vairāk nekā 20 instrumentiem.

14. decembrī plkst. 19:00 Latvijas Radio 1. studijas telpas ar savu "eņģeļa" balsi piepildīs šarmantā Ana Carla Maza.


Steidzieties iegādāties biļetes šeit: https://ej.uz/art_of_riga_jazz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuvākie koncerti
Rīgas Dome Live Riga Latvijas Gāze Olainfarm Tele2 Rīgas brīvosta Turtle Vax 360 gradusov