lv en ru

Aktualitātes

Par to zēnu, kas sit džeza bungas. Saruna ar Džeimisonu Rosu

Par to zēnu, kas sit džeza bungas. Saruna ar Džeimisonu Rosu

18.06.2019

Džeimisons Ross (Jamison Ross) ir 31 gadu vecs amerikāņu džeza dziedātājs un bundzinieks, kurš, kā viens no galvenajiem festivāla "Rīgas Ritmi" māksliniekiem, jau 4. jūlijā uzstāsies Rīgas Kongresu namā, kā arī pasniegs meistarklasi Latvijas Radio 1. studijā.

Lasīt vairāk >
Atskats uz festivāla \

Atskats uz festivāla "Rīgas Ritmi" preses konferenci

13.06.2019

12. jūnijā restorāna "Kaļķu vārti" jumta terasē norisinājās festivāla "Rīgas Ritmi" preses konference. Tajā piedalījās gan festivāla rīkotāji, gan atbalstītāji, tajā skaitā ASV vēstniecības, Ķīniešu Kultūras centra, Latvijas Republikas Kultūras ministrijas un Rīgas domes Kultūras pārvaldes pārstāvji. Preses konferencē uzstājās arī vieni no festivāla dalībniekiem "Radio Trio" kopā ar pavadošajiem mūziķiem Andri Grunti un Viktoru Ritovu.

Lasīt vairāk >
\

"Rīgas Ritmi" piedāvās festivāla zvaigžņu meistarklases

04.06.2019

Improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi", kas šogad norisināsies no 2. līdz 6. jūlijam, piedāvās ne tikai kvalitatīvu muzikālo programmu, bet arī augsti profesionālu mūziķu jeb festivāla galveno zvaigžņu meistarklases. Tās norisināsies Latvijas Radio 1. studijā no 3. līdz 6. jūlijam.

Lasīt vairāk >
Džons Klīrijs sola uz Rīgu atvest Ņūorleānas garšu

Džons Klīrijs sola uz Rīgu atvest Ņūorleānas garšu

03.06.2019

56 gadus vecs funk un rhythm and blues mūzikas komponists un multiinstrumentālists, kurš dzimis Anglijā, taču jau 40 gadus dzīvo un rada ASV galējo dienvidu pilsētā Ņūorleānā - Džons Klīrijs (Jon Cleary). Telefonsarunā viņš sola uz Rīgu atvest leģendārās mūzikas lielpilsētas saulaino garšu.

Lasīt vairāk >
Mūzika un ģeogrāfija roku rokā - Steinārs Ādnekvams no \

Mūzika un ģeogrāfija roku rokā - Steinārs Ādnekvams no "Freedoms Trio"

22.05.2019

Steinārs Ādnekvams ir virtuozs norvēģu ģitārists, kurš nesteidzīgi apceļojis dažādas valstis, gūstot neatsveramu muzikālo pieredzi, kuras jaudu grupas "Freedoms Trio" sastāvā labprāt nodemonstrēs arī festivālā "Rīgas ritmi" 3. jūlijā Kongresu namā.

Lasīt vairāk >
Starp divām mūzikas pasaulēm - Zviedrijas lepnums Jona Nilsons

Starp divām mūzikas pasaulēm - Zviedrijas lepnums Jona Nilsons

20.05.2019

Guvis panākumus kā džezīgi populārās mūzikas dziedātājs grupā "Dirty Loops", Jona Nilsons devies arī solokarjeras virzienā un piedāvā arvien plašāku muzikālo spektru, kas aizsniedzas līdz pat klasiskajai mūzikai. Jūlija sākumā viņš uzstāsies un arī vadīs meistarklasi Rīgā.

Lasīt vairāk >
Ar savu ceļu mūzikā jau 19 gados - Ķīnas brīnumbērns A Bu

Ar savu ceļu mūzikā jau 19 gados - Ķīnas brīnumbērns A Bu

12.05.2019

Viens no spožākajiem talantiem uz šā gada festivāla "Rīgas Ritmi" skatuvēm būs tikai 19 gadus vecais Ķīnas brīnumbērns A Bu. Pianists, kurš aizraujoši brīvi improvizē un šā gada aprīlī lika apmierināti noelsties pat jauno džezmeņu konkursa "Riga Jazz Stage" žūrijai, kas loģiski piešķīra A Bu pirmo vietu.

Lasīt vairāk >
Festivāls \

Festivāls "Rīgas Ritmi" šogad atzīmēs džeza simtgadi Eiropā

15.04.2019

Improvizācijas, džeza un pasaules mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi" šogad no 2. līdz 6. jūlijam atzīmēs džeza simtgadi Eiropā, primāri piedāvājot attiecīgu muzikālo programmu. Koncerti un meistarklases norisināsies pavisam septiņās dažādās galvaspilsētas lokācijās.

Lasīt vairāk >
judith-hill

Sākusies biļešu pārdošana uz „Rīgas Ritmi 2019” koncertiem

11.03.2019

No 2.- 6.jūlijam deviņpadsmito reizi notiks ikgadējais mūzikas festivāls „Rīgas Ritmi 2019”, piedāvājot krāšņu programmu ar koncertiem, meistarklasēm un improvizācijas vakariem. Koncerti norisināsies Rīgas Kongresu namā, Origo Summer Stage, Olainfarm Jazz Nights mūzikas klubā „Kaļķu vārti”, atpūtas parkā Egle, VEF kultūras pilī.

Lasīt vairāk >
judith-hill

Tuvojas vasaras galvenais džeza notikums !

12.01.2019

No 2. līdz 6. jūlijam notiks ikgadējais mūzikas festivāls "Rīgas Ritmi 2019"! Programmā izcilākie pasaules mūzikas talanti.

Lasīt vairāk >
Valsts kultūrkapitāla fonds Olainfarm Rīgas brīvosta LR Kultūras Ministrija Latvijas Gāze Rīgas Dome Live Riga Tele2